Zeytinyağ özlü şampuan

Gutto, 250 ML

İhracat ürünümüzdür.

2 Adet siparişlerinizde kargo ücretsiz

21.00 TL
5 gün
Puan değeri: 21 puan
Ödül puanları: 1 puan
8699211777072-250 ML
Stokta
+

Zeytinyağ özlü şampuan

Zeytinyağlı şampuan Kuru Mat ve Cansız Saçlar İçin, saçın doğal nem dengesini korur ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar.

Zeytinyağı, yüzyıllardır literatürlerde bahsedilen ve kanıtlanmış etkilere sahiptir. Vücut için bu kadar besleyici özellikleri olan zeytin ve zeytin yağı, saç içinde bir o kadar besleyicidir. Geçmişten günümüze en çok kullanılan saç bakım ürünü olarak herkesin aklına zeytinyağlı şampuan gelir.

Gutto Zeytinyağlı şampuan Kuru,Mat ve Cansız saçlar için formülize edilirken zeytinyağının ve zeytin yaprağının zengin içeriğinden faydalandı ve bu bitkisel içeriği kollajen ve vitamin ile destekledi. Kuru saçların nemini geri kazandırmak, parlak ve ipeksi bir görünüm veren Gutto Zeytinyağlı Şampuan saç bakımınızı kökten uça yapar, daha sağlıklı ve canlı saçlar sunar.

Zeytinyağlı Şampuanın Etkileri

Extra Canlılık

Jujubenin yoğun antioksidan etkisi ile, çevre kirliliği, sigara dumanı , stres gibi olumsuz faktörlerden dolayı enerjisini yitirmiş saçların canlanmasında etkilidir.

Elektiriklenmeye Karşı Etki

Zeytinyağının Besleyici etkisi ile, kuru ve elektriklenen saçları kontrol altına alır. Hava koşullarının ve ısıl işlemlerin olumsuz etkilerini nötürler

Parlak ve İpeksi

Özel formülasyonundaki bitkisel komplexler ve vitamin komplexleri ile saçınızı daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmada etkilidir. Beslenen saç parlar ve ipeksi bir ekti bırakır

Kimler Kullanmalı

– Cansız ve kuru saçları olanlar

– İnce telli ve yıpranmış saçları olanlar

– Çevre şartlarından, boyadan,ısıl işlemlerden zarar görmüş saçları olanlar

– Daha havalı ve yoğun saçlara kavuşmak isteyenler

Nasıl Kullanmalı

Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekleyin. Böylece ürün saçınıza daha çok nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Gutto zeytinyağlı şampuan ın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.

Grmaj:
250 ML
Kullanımı:
Bir miktar Şampuanı ıslak saça masaj yaparak uygulayınız ve durulayınız ikinci kez ıslak saça masaj yaparak uygulayıp 2 ile 3 dakika kadar bekletip durulayınız
Allerjen Uyarı:
Dermotolojik olarak test edilmiştir

Aynı fiyata

Sarımsak özlü şampuan
8699211777058-250 ML
21.00 TL
Argan Şampuan - Exstra plus
8699211775757-250 ML
21.00 TL
Siyah Sarımsak özlü şampuan
8699211777058-250 ML
21.00 TL