Yükleniyor ...

FADE OUT LEKE KREMİ-EXSTRA

Büyük resmi göster

Ürün Kodu: Fadeout Exstra leke kremi

Liste fiyatı: 60.00 TL

Fiyat: 54.90 TL

Kazancınız: 5.10 TL (9%)
-9%
12 Adet
55 puan
3 puan

Fade Out Exstra gündüz - Leke Kremi- Cilt lekerinde Doğal Çözüm

Niacinamide ve dut ve meyan kökü de dahil olmak üzere güçlü aktif natural formül ve Spf 25 Koruma

Fade Out exstra beyazlatıcı leke kreminin yeni gelişmiş SPF 25 + uvl,uva Güneş koruyuculu formülü ile daha beyaz bir cilt ve daha parlak bir cilt için klinik olarak test edilmiş bir üründür.

Fade out leke kremi exstra beyazlatıcı Yaşlılık lekelerinde,güneş lekelerinde,kahverengi pigment lekelerini,çil ve çil lekelerinizi açmaya soldurmaya yardımcı olacak bir üründür.Ayrıca içeğindeki 4 özel etken maddeleriyle de kırışıklıklarınıza cildinizin daha pürüzsüz olmasına hücrelerinizin yenilenmesine yardımcı olacaktır

Fade Out Leke kremi exstra nın Ciltteki melanin aşırı üretim düzensiz pigmentasyon, yaşlılık lekeleri ve genel koyu cilt tonu alanlarında neden olabilir.Zamanla bu parlaklığını kaybeder ve mat ve pürüzlü görünmesine cilt neden olur.

MelaninMelanin

Melanin, deri kahverengi pigment, melanositler tarafından üretilir. Güneş veya bazı hormonların maruz kaldığında cildin üst katmanlarına melanin transferi hızlanır.

Fade Out ürünleri cildin üst katmanlarına melanin transferini önler

Fade Out Extra leke krem in Klinik çalışma test sonuçları, günde iki kez ürünlerini kullanarak sadece dört hafta içinde bir aydınlık ve hatta cilt tonunu ulaşmada% 100 etkinlik göstermektedir. Klinik çalışma, çeşitli cilt tipleri ve tonları ile 18 ve 40 yaş arası 100 kadın ile yapılmıştır.

Fade out Leke kremi nin 4 hafta kullanımıyla pigmentasyon alanları, önemli ölçüde daha hafif olacak, doğal parlaklık bir cilt ve genel cilt tonu daha eşit olacaktır.

Hiçbiri

Resimde gördüğünüz karakterleri giriniz