Yükleniyor ...

HAVYAR ÖZLÜ KREM

Veniza havyar kremi

Büyük resmi göster

Ürün Kodu: Havyar krem Gece

Fiyat: 96.00 TL

5 Adet
90 puan
5 puan
  Listeme ekle  

Havyar yüz yıllardır cilt yenilemede kullanılan çok etkili bir üründür Anti ageing özelliğiyle hücre yenileyici,ölü hücrelerin atılmasında,canlandırıcı,kırşıklık giderici,cilt onarıcı,sıkılaştırıcı,ve cilt yenileyici olarak kullanılmaktadır.

VENİZA HAVYAR ÖZLÜ KREM

Havyarın uykuda cildi doldurarak tamir edebilme özelliği olduğundan genç, gergin ve canlı bir cilde sahip olabilmnineze yardımcı oluyor.

Cildinize uyguladığınız anda etkisini göstermeye başlayan VENİZA Havyar özlü krem'i ilk kullanımınızdan sonra bile cildinizdeki değişime şaşıracaksınız.

Veniza Havyar Özlü Gece Kremi, cildi ölü hücrelerden arındırmaya,cildin yaşlanmasına ve kırışık oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Veniza Havyar Özlü Gece Kremi, havyar özleri, deniz otları, doğal yosun özleri ve meyve-asitleri ile farklı ve sağlıklı bir bakım duygusu sağlıyor.”Deniz mücevherleri” ve “meyve asitleri”ndeki gizli vitamin ve minerallerle, cilt hızla yenilenmesine yardımcı oluyor.

Veniza Havyar Özlü krem 'in, antioksidan etkisi de bulunuyor. İçerdiği etkin madde kompleksi özellikle orta yaş cildinin gereksinimlerine göre hazırlanmış yüksek etkili krem, yüzdeki kırışıkları belirgin şekilde düzeltmeye ve diğer cilt pürüzlerini gidermeye yardımcı oluyor.

Veniza Havyar özlü krem cildi canlandırımaya, sıkılık ve pürüzsüzlük vermeye yardımcı olurken . Cildinizin nemini artırıyor, üstün bir bakım yapıyor.Nazer Gen.dağ.pazarlama tarafından kozmetik sektörüne kazandırılan

Veniza Naturel 16 ülkeyle birlikte Türkiye de de eczanelerde,dermo kozmetik mağazalarında bulabileceğiniz gerçek havyar özlü krem dir.

Cilt İçin ne gerekiyorsa Veniza Naturel'de  

Hiçbiri

Resimde gördüğünüz karakterleri giriniz