Yükleniyor ...

BLACK MASK - ESSENTİAL

Büyük resmi göster

Ürün Kodu: 8699211771025-150 ML

Fiyat: 21.50 TL

22 puan
1 puan
  Listeme ekle  

 Black Mask  Essential -Arbutinli ,Norvec deniz yosunlu Black Mask

Cilt lekelenmelerine karşı Arbutin - Bitkilsel arbutin deri hücrelerinin kalbinde " yeni bir hayat " anlamında rol oynayan güçlü ve özel bileşimdir, doğal bitkilerden elde edilir. Bitkisel leke giderici olarak da tanımlanan bitkisel arbutin, biolojik teknoloji ile kozmetikte ciltte renk açma özelliği ve lekeler üzerinde en etkin maddedir.Cildinizde maskenin yaklaşık bekleme süresi 15 ile 20 dakikadır bu zaman süresince içeriğinde bulunan Arbutin ile cildinizdeki renk bozulmalarına karşı önemli bir rol oynamaktadır.

Norveç Deniz Yosunu Ascophyllum Nodosum, kuzey denizleri ve özellikle Norveç’te yetişen kahverengi renkte bir deniz yosunu dur. Deniz yosunu birçok vitamin ve mineral açısından zengindir. İçeriğinde bulunan elementler sayesinde, ciltte bir çok yararlı etkiye sahiptir.

BH Norveç deniz yosunu, Ecocert belgeli organik bir üründür. Cildin sıkılığını artırmada, kollojen ve elastin sentezini artırmada, bağ dokusunu sıkılaştırmada etkilidir. Cildin yumuşak, ipeksi ve sıkı görünmesine yardımcı olur.

Üzüm çekirdeği yağı (Vitis vinifera) Üzüm çekirdeği yağında mevcut antioksidan bileşikler ciltteki serbest radikallerin etkileri ile mücadele ederek erken kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü önlemektedir. Bu yağ cilt tonunu eşitler ve çatlakların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Üzüm çekirdeği yağı güneşin ultraviyole ışınlarına karşı cildi korur ve güneş yanığı riskini en aza indirir. Ayrıca deri pigmentasyonunu ve yaşlılık lekelerini azaltmaya yardımcı olabilir.

Bitkisel Carbon ve diğer aktif maddelerle Siyah noktaların azalmasında sivilce oluşumunun önlenmesinde etkili bir black mask dır Ayrıca Bitkisel vitaminler sayesinde de cildinizi diğer faktörlere karşı koruma kalkanı oluşturmasına yardımcı olurken bakımınıda yapan üstün içerikli bir maske olan gutto black mask dır.

KULLANIMI : Siyah maske yi cildinize uygulamadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayın. maskeyi göz ve dudak çevresi hariç tüm yüzünüze ( tercihen Boyun bölgesine de kullanılabilir ) ince bir şekilde sürünüz 15 ile 20 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğuna emin olduktan sonra soyarak yüzünüzden çıkartınız. uygulamayı haftada 1-3 kez yapabilirsiniz.

Hiçbiri

Resimde gördüğünüz karakterleri giriniz