Yükleniyor ...

FADEOUT LEKE VE KIRIŞIKLIK KARŞITI

Büyük resmi göster

Ürün Kodu: Fadeout-leke ve kışıklık karşıtı

Fiyat: 59.00 TL

3 puan
  Listeme ekle  

Fade Out Exstra Care - Kırışıklık karşıtı Gençleştirici ve Leke açıcı krem + SPF 25

Pigment belirtilerini,Yaşlılık lekelerini ve çilleri soldurup parlaklık ve pürüzsüz bir cilt kazandırır.

Aşırı Melanin üretimi ciltde düzenli olmayan pigment ve yaşlılık lekeleri ile koyu cilt tonlarına neden olur Fade out exstra care Brıghtenıng Spf 25 krem cildinize derinlemesine nüfus ederek melenin üretimin önünü keser ve cilt tonu daha aydınlık görünür.

Fade out leke ve kırışıklık kremi Kolejen üretimini haraketet geçirir ve cildi yaşlanmaya zorlayan serbest radikallerden korur.Belirgin cizgilerinizi azaltırken aynı zamanda cildinizde renk bozukluklarınızı düzenler.

Hedefiniz daha çok pigmentlerden kaynaklanan lekelerinizin yoğun olduğu problemli bölgeler ve kırışıklıklar olmalıdır.Yaşlılık lekeleri,güneş lekeleri,ve çillerin yoğun olduğu bölgelerde uygulama yapınız

Fade Out leke ve Kırışıklık kremi Gece kullanıldığı zaman hücre yenileme işlemlerini artırır ileride ortaya çıkabilecek koyu pigment lekelerinin oluşumunu engeller ve cilt renk tonu dahada açılacaktır.yaşlılık izlerini ve lekelerini güneş lekelerini,çilleri önlemeyede yardımcı olacaktır.

Fade Out krem - Gece ve gündüz kullanılabilinir İçeriğindeki güneş koruyucu SPF+25 İle Gündüz güneşe karşıda cildinizi koruyacaktır.

Hiçbiri

Resimde gördüğünüz karakterleri giriniz