Yükleniyor ...

SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI SERUM

mazin_sac_serumu

Büyük resmi göster

Ürün Kodu: Mazin serum ampül 4 lü

Fiyat: 29.50 TL

1 puan
  Listeme ekle  

Mazin Saç Artışı ve beyazlamayı önlemeye yardımcı Bitkisel Kür Ampul - Bay ve bayanlar için 

Özellikle Saçı kapalı hava almayan saçlarda saç hücreleri daha çok yıpranmaktadır ve saçlar daha çabuk dökülmekte ve çansızlaşmaktadır  Mazin Natural  kapalı bayanları da düşünerek Mazin, saç dökülmesi yaşayan Bay ve Bayanlar için saç dökülmelerine karşı Mazin Bitkisel saç artışı ve yoğun Terapi Serumu geliştirmiştir. Saç Dökülmesine karşı etkisi kanıtlanmış bitkisel maddelerle

( PhytoCellTec ™ Malus Domestica,Biotin,Keratin,Provitamin B5,nıacın)   geliştirdiği formülasyonlarını en son teknolojileri kullanarak modernize etmiştir.

Mazin saç dökülmesi ve saç artışı serumu Bileşimindeki maddeler , saçın ve saçlı derinin beslenmesi ve gelişimi esnasında ihtiyaç duyacağı temel yapılar baz alınarak seçilmiş olup, doğal özellikleri korunmuştur.Mazin saç artışı serum içeriğindeki aktif maddeler insan vücudu için gereklidir. Saç dökülmesinin önlenmesine daha sağlıklı saç çıkmasında Beyazlamayı önlemeye ve gelişimine yardımcı olur.

Saçlar tercihen Mazin Saç artışı veya Mazin Keratin ile bakım  Şampuanı ile yıkandıktan sonra bir havlu yardımıyla  kurulanır.

Nemli ve temiz saça, öncelikle dökülmenin yaşandığı saçlı deri bölgesine ve çevresine olmak üzere tüm saç derisine uygulanır.

Mazin saç artışı ampül serumu Yaklaşık bir dakika dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak ampul içeriği saç derisine iyice yedirilir, durulanmaz.

Hiçbiri

Resimde gördüğünüz karakterleri giriniz