Yükleniyor ...

Veniza Kullanıcıları

veniza 60 second du eşsiz Kılan nedir ?
veniza 60 second  un içeriğindeki ecosert li (organik) Easylıance hızla hemen bir sıkılaştırma etkisi ile cilt üzerinde ince bir film yaratır içi doğal polimerler olan eşsiz bir kombinasyonudur. Bu polimerler, imalat işlemi patenti edilir.veniza 60 second Easylıance (of tautening ) Cildi sıkılaştırma etkisi anında görünür ve somut olan ve aynı zamanda  % 100 doğal bir üründür.

Easylıance Nasıl çalışır? Easylıance mekanik cilt tauten iki doğal polimerler sinerjistik bir kombinasyonudur. Bu (tautening) Sıkılaştıma ve onarma etkisi yaratır polimerler özel bir yapıdır. Polimerler deri yüzeyi üzerinde bir ince film yaratarak bir ağ oluştururlar. Bu film tabakasını çok kısa bir sürede oluşturur. Bu mekanik işlem cilt tautens. lifting ( sıkılaştırma ve kaldırma )etkisi çok kısa bir zaman diliminde olur,kırışıklık derinliğini azaltır. Bu, cildin daha pürüzsüz, daha genç bir görünüm kazanmasını sağlar, ince çizgileri kaybolur.


in-vitro testler? dermatoloji enstitüsü Allergisa pesquisa Dermato-Cosmetica Ltd ti tarafından yürütülen 107  kişilik bir klinik test çalışmasında . Easyliance cilt üzerinde çok nazik olduğunu doğruladı. Fransız test enstitüsü Dermscan tarafından yürütülen 10 daha fazla gönüllü üzerinde yapılan bir çalışmada da aynı sonuçları elde etti. bir klinik çalışmanın parçası olarak Soliance araştırma departmanı tarafından yürütülen testler Easyliance anında tautening (sıkılaştırma,germe, etkisi  gösterdiği kanıtlandı.

Katılımcıların% 81′inde cilt anında daha yumuşak hale geldiğini hissetildi. Bu sonuçlar Visioscan analizi ile doğrulandı. Başka bir analizde,100 katılımcı arasında yapılan test  tautening (sıkılaştırma,germe)etkisini hissediyormusunuz  sorulmuştur. Katılımcıların% 96 da evet mükemmel sonuçları çıkmıştır . veniza 60 secon dun içeriğinde ki etken maddeyi bu kadar başarılı? kılan nedir sorusunda da Easyliance sadece birkaç dakika içinde görünür ve elle tutulur bir yumuşatma ve germe etkisi üreten % 100 doğal bir maddedir.

Easyliance hakkında Dr Vera Maienschein'ın görüşleri

 

Ne Easyliance kadar benzersiz? Kılan
Easyliance hızlı hemen sıkılaşma etkisi ile cilt üzerinde ince bir tabaka yatırmak iki doğal polimerler benzersiz bir kombinasyonu. Bu polimerlerin imalatı işleminin patentini edilir. Easyliance arasında tautening etkisini anında görünür ve somut ve aynı zamanda% 100 doğal bir üründür. Easyliance Nasıl çalışır? Easyliance mekanik cildin gerginleşmesini iki doğal polimerlerin bir sinerjik kombinasyonudur. Bu tautening etkisi yaratır polimerlerin özel bir yapıdır. Polimerler cilt yüzeyinde ince bir film tabakası ağ oluştururlar. Bu film, çok kısa bir süre içinde meydana getirir. Bu mekanik işlem cilt tautens. lifting etkisi hemen kırışıklık derinliğini azaltır. Bu cilt daha pürüzsüz, daha genç bir görünüm verir; ince çizgiler kaybolur. Easyliance geliştirildiği zaman? Easyliance Fransız kozmetik madde üreticisi Soliance tarafından geliştirilmiştir. Madde 2007 yılında Paris'te düzenlenen In-Kozmetik fuarında kamuoyuna sunuldu. Madde için üretim süreci 2005 yılında patenti alınmıştır. yapılmıştır kaç in-vitro testlerinin? dermatolojik enstitüsü Allergisa pesquisa dermato-Cosmetica ltda tarafından yürütülen 107 testi kişilik bir klinik çalışma. Easyliance cilt üzerinde çok nazik olduğunu onaylamıştır.Fransız test enstitüsü Dermscan tarafından yürütülen 10 daha fazla gönüllü üzerinde yapılan bir çalışmada da aynı sonuçlar elde etmiştir. bir klinik çalışmanın parçası olarak Soliance araştırma departmanı tarafından yürütülen testler Easyliance arasında anlık tautening etki gösterirler. Katılımcıların% 81'i kendi cilt anında pürüzsüz haline geldiğini hissettim. Bu sonuçlar Visioscan analizi ile teyit edilmiştir. Başka bir analizde, test onlar tautening etkisi hissediyordu sorulmuştur. Katılımcıların% 96 onlar-ebil olduğunu söyledi. Bu hammaddenin bu kadar başarılı? kılan Easyliance sadece birkaç dakika içinde görünür ve somut yumuşatma ve germe etkisi üreten% 100 doğal bir maddedir.