Yükleniyor ...

TÜY AZALTICI-GUTTO

GUTTO TÜY AZALTICI KREMLERİ SİZLERİN DAHA RAHAT BİR YAŞAM SÜREBİLMENİZ İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.

İstenmeyen tüyler tüm bay ve bayanların büyük sorunudur,Biz GUTTO Firması olarak bu ürününümüzle siz bay ve bayanların istenmeyen tüy ve kıl sorunlarının çözümü için bu  ürünü hizmetinize sunduk

 Gutto tüy azaltıcı krem içeriğinin özelliği ile tüm kıl ve tüy sorularının çözümüne yardımcı olarak üretilen bir üründür.

Yüz ve vücut bölgesinin kıl ve tüyleri için özel olarak üretilen en hassas cilt yapısına göre hazırlanmıştır.

 

Gutto tüy azaltıcı krem nasıl kullanılır?

Tüylü olan bölge klasik yöntemlerle (ağda, cımbız, epilasyon, vb) tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra Gutto tüy azaltıcı kremini temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirilecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 gün geceleri yatmadan önce yapılır. İlk seanstan sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans sonrasında tüylerinizi azaltmaya yardımcı olacaktır.

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra gutto tüy azaltıcı kremi uygulayın.

Unutmayın; Gutto tüy azaltıcı kremi, tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlem tekrarlanır.

 


 


Ürün Ürün kodu Fiyat  
TÜY AZALTICI KREM Gutto Tüy azaltıcı

34.50 TL