Yükleniyor ...

HAVYAR KREMİ

HAVYAR ÖZLÜ GECE KREMİ

Havyarın uykuda cildi doldurarak tamir edebilme özelliği olduğundan genç, gergin ve canlı bir cilde sahip olabilmnineze yardımcı oluyor.

Cildinize uyguladığınız anda etkisini göstermeye başlayan  Havyar özlü krem'i ilk kullanımınızdan sonra bile cildinizdeki değişime şaşıracaksınız.

Veniza Havyar Özlü Gece Kremi, cildi ölü hücrelerden arındırmaya,cildin yaşlanmasına ve kırışık oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Veniza Havyar Özlü Krem, havyar özleri, deniz otları, doğal yosun özleri ve meyve-asitleri ile farklı ve sağlıklı bir bakım duygusu sağlıyor.”Deniz mücevherleri” ve “meyve asitleri”ndeki gizli vitamin ve minerallerle, cilt hızla yenilenmesine yardımcı oluyor.

Veniza Havyar Özlü krem 'in, antioksidan etkisi de bulunuyor. İçerdiği etkin madde kompleksi özellikle orta yaş cildinin gereksinimlerine göre hazırlanmış yüksek etkili krem, yüzdeki kırışıkları belirgin şekilde düzeltmeye ve diğer cilt pürüzlerini gidermeye yardımcı oluyor.

Veniza Havyar özlü krem cildi canlandırımaya, sıkılık ve pürüzsüzlük vermeye yardımcı olurken . Cildinizin nemini artırıyor, üstün bir bakım yapıyor.Nazer Gen.dağ.pazarlama tarafından kozmetik sektörüne kazandırılan

Veniza Naturel 16 ülkeyle birlikte Türkiye de de eczanelerde,dermo kozmetik mağazalarında bulabileceğiniz gerçek havyar özlü krem dir.

Cilt İçin ne gerekiyorsa Veniza Naturel'de  


HAVYAR ÖZLÜ KREM

Ürün Kodu: Havyar krem Gece

Fiyat: 96.00 TL

5 Adet
90 puan
5 puan
  Listeme ekle  
havyar özlü krem