Yükleniyor ...

KEPEKLİ SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN

SAÇ DERİSİ BAKIM ŞAMPUANI

Ardıç Katranlı şampuan

Mazin Saç derisi bakım şampuanı saç derisi problerinde ,kepeklenmede,saç konaklarında,saç derisi rahatsızlıklarında çözüm bulabileceğiniz bir şampuandır.

Mazin saç derisi bakım şampuanını sadece saçınızda değil vücudunuzdaki sivilceli ve akneli bölgelerde de oldukça etkisini göreceksiniz deri dökülmelerinde ve pullanmalarında da oldukça etkili bir ürün olan saç derisibakım şampuanı 


Mazin Saç derisi bakım şampuanı , saç kıran rahatsızlıklarında da mikropları önleyici özelliğe sahiptir saç kıran rahatsızlıklarında oldukça etkili olan bu şampuanımız sizlerin saç ve cilt derisi promlemlerinizde çözüm sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Mazin Saç derisi bakım şampuanında saçınız için gerekli olan exstraktlar mevcuttur.

Keratin,Salicylic acid,Ardıç Katranı,D-Penthenol,Bıosulfur gibi birçok değerli aktif bileşimine sahip bir ürün olan Mazin Saç derisi bakım şampuanı,

 

Keratin : Saçın  esnekliğini ve yapısını sağlamlaştırarak parlaklık ,Nem kazanmasına yardımcı olur.

 

Salicylic acid : Keratiolatik etkisi ile bilinir Anti sebum ve Anti Dandruf özelliktedir.

Cade Oil ( Ardıç Katranı ) : Sebum salgısını dengeleyici ve Bakteri yayılımını engelleyici özellikleri bilinmektedir.

 

D-Penthenol Deride yara iyileştirici ,Nemlendirici,Anti-enflamatuar,Anti-irritation özellik gösterir.Saçımızda ve Cildinizde canlılık ve parlaklık sağlar ,Saçın ve Cildinizin su tutma kapasitesini artırıcı özellikler gösterir.

Biosulfur Anti-bakteriyel,Anti-enflamataur ve Anti-sebum etkileri ile 3 lü etki gösteren bir sebum modülatörüdür .Kepekli saçlarda ve yağlı ciltlerde etkilidir. Saç arasındaki sivilcelerde ve ciltdeki sivilce veaknelerde çok etkili bir üründür.

GRAMAJ : 400 ml 

Ürünümüzden memnun kalmassanız kepeğinizde, Saç derisi rahatsızlığında ve cilt sivilcelerinde deri rahatsızlıklarında istediğiniz sonuç alınmassa para iadesi garantisi vardır.

Piyasada ki emsalleri 60 ile 150 TL arasındadır Şu an için tanıtım fiyatları 24,50 dir.

Lütfen bize rahatsızlık nedenlerinizi  mutlaka yazınız bildiriniz ona göre cözüm üretilecektir


SAÇ DERİSİ BAKIM ŞAMPUANI

Ürün Kodu: 8699211776525-400 ML

Fiyat: 24.50 TL

25 puan
1 puan
  Listeme ekle  
SAÇ DERİSİ BAKIM ŞAMPUANI Ardıç Katranlı şampuan Mazin  Saç derisi bakım şampuanı  saç derisi problerinde ,kepeklenmede,saç konaklarında,saç derisi rahatsızlıklarında çözüm...[detaylı bilgi]