Yükleniyor ...

AT KESTANESİ KREMİ - BALSAM

 

 Mazin Atkestanesi kremi-Balsam

Atkestanesi kremi - ferahlatır - Besler -Korur - Nemlendirir - Bakımını sağlar 

İçerdiği Atkestanesi,Nane,Kekik,Kantoron gibi Bir çok bitki özleri sayesinde gergin,Yorgun,cildin ve ayakların rahatlamasını, ferahlamasını destekler korunmasına yardımcı olur Kuru ciltleri nemlendirir.Bakımını yapar 

Evinizde olmas sa olmazlardan bir tanesi olacak ürün Mazin At kestanesi kremi ( balsamı )

Doğanın gücüne bir kez daha tanıklık edeceksiniz.

At kestanesi Ağacın latince ismi Aesculus olan bitkinin görsel kullanım dışında biçok rahatsızlığa da iyi geldiği bilinmektedir. Başlıca ağaçtan elde edilen özler ve kullanıldığı tedaviler aşağıda sıralanmıştır;

At Kestanesi Kremi'nin içeriğinde bulunan  Tohumunu ve yaprağını: varis, hemoroit, şişmiş damarlar (flebit) tedavisinde kullanılır.

At Kestanesi Balsamı : ishal, ateş, ve prostat büyümesinde etkili bir yardımcıdır.

At Kestanesi : aktif kimyasalları ayrılır ve böylece işlenebilir. Ortaya çıkan "özü" kronik venöz yetmezlik adı verilen kan dolaşımı sorunu tedavisinde kullanılır.

At Kestanesi Yaprağı: egzama, regl ağrısı, yumuşak doku kemik kırığı, burkulma, öksürük, artrit ve eklem ağrı şişliklerinde kullanılır.

At Kestanesi Kabuğu: sıtma ve dizanteri hastalıklarında kullanılır.

At Kestanesi Kremi Faydaları, Kullanımı ?

Mazin Atkestanesi Kremi'miz kullanım açısından çok pratik ve kolayca uygulanacak şekilde üretilmiştir. 

At Kestanesi Kremi; Bulunulan ortam ve çalışma koşulu nedenleriyle insan bedeninde oluşan ağrılar, varis, şişme, eklem ağrıları, ciltte kırışıklıklara ve daha fazla rahatsızlıklardaki şikayetlerinizde sizlere yardımcı olacaktır .

At kestanesi Kremi Kullanımı konusunda detaylar şu şekildedir;

Varisli bölgelerde kullanımı ise kremimizi varisli bölgeye masaj yaparak iyice yedirin. sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa sürünüz. Kısa sürede uygulanan bölgenin rahatlamasına yardımcı olacaktır

Ağrılar ve şişliklerde kullanım şekli şiş bölgeye günde ikikere olmak kaydı ile sürün. Ağrılı bölgelerde kullanı'mı ise baş ağrısı, sırt ağrısı, eklem ağrılarında birkez uygulamanız yetecektir.

Damar tıkanıklığı tedavisi kullanımı hakkında uygulanacak bölgeye iyice yedirilmelidir. Mentollü içeriği sayesinde rahatlık hissi sağlar ve uzun süre kullanımda damarlara nufuz ederek damardaki daralmaları Ayrıca damar tıkanıklarında ise tıkanan bölgeyi yumuşatarak açılmasına yardımcı olmaya çalışacaktır.

GRAMAJ : 500 GRM LIK AKRİLİK KAVANOZ 


AT KESTANESİ KREMİ

Ürün Kodu: At kestanesi kremi 500 ML

Liste fiyatı: 37.00 TL

Fiyat: 32.50 TL

Kazancınız: 4.50 TL (12%)
-12%
114 Adet
2 puan
  Listeme ekle  
  Mazin Atkestanesi kremi-Balsam Evinizde olmas sa olmazlardan bir tanesi olacak ürün Mazin At kestanesi kremi ( balsamı ) Doğanın gücüne bir kez daha tanıklık edeceksiniz. Mazin  Atkestanesi kremi  -  balsamı  yağ...[detaylı bilgi]