Yükleniyor ...

SAÇ ARTIŞINI DESTEKLEYEN ŞAMPUAN

VENİZA SAÇ ARTIŞINI DESTEKLEYEN BİTKİSEL ŞAMPUAN

Veniza Şampuan ın özel formülünün yanı sıra Isırgan Otu,Biberiye,Buğday,Defne,Çay Ağacı,jojoba, Sarımsak, Kekik yağları gibi saç deri ve köklerinde etkili doğal yağlar ve birçok etken madde ile desteklenmiş özel bir şampuandır.SLES ve SLS Free dir.

Veniza saçlarınızın,derinlemesine temizliğinde ve beslenmesinde Etkili olup, saç artışını ve bakımını destekleyici üründür.

Veniza saç artışını destekleyen şampuan nerelerde faydalıdır.

*Yeni Saç Oluşumunda ve  saç artışında
*Saç Dökülmelerinin Dengeli Durdurulmasına
*Saç Derisinde Oluşan Yara ve Aknelerin dengelenmesine
*Saçın Nefes Almasını Sağlayarak Sağlığına
*Saça Parlaklık ve Esneklik Vererek Kalitesine
*Saçın Daha Hızlı ve Sağlıklı Uzamasına
*Saçın Yağ Dengesinin Sağlanmasına
*Saçtaki Elektiriklenmenin Önlenmesine
Yardımcı olabilir.

Veniza saç artışını destekleyen şampuan nasıl kullanılır

Islak saçınıza masajla uygulayıp en az iki dakika bekletip durulayınız
*Aynı işlemi ikinci kez tekrarlayınız
*İdeal etki için her gün Veniza saç artışını destekleyen şampuan kullanmanız tavsiye edilir
*Özellikle bekleme sürelerine dikkat edilmelidir
*PH değeri 5.5 olup saç derisine ve cilde uygundur

Veniza saç artışını destekleyen şampuanın içeriği

Prufield Soft Water, Disodium Cocoyl Glutamane, Sodium Cocoyl Glutamate, Cocamidoproyl Betaine, Cocamide DEA, Polyquaternium-7, Rosemary Oil, Bay Leaf Oil, Garlic Oil, Jojoba Oil, Tea Tree Oil, Thyme Oil, Wheat Germ Oil, Nettle Seed Oil, Water (and) Alcohol (and) PEG-35 Castor Oil (and) Polysobate 20 (and) Horse Chestnut Seed Extract (and) Retintly Palmitate (and) Tocopherol (and) Linoleic (and) Acid (and) Biotin, B-18 Complex, Uera Pura, Xanthan Gum, Potassium Hydroxide

Veniza saç artışını destekleyen şampuan için Sorular

1.VENİZA ŞAMPAUNLARINI Kimler Kullanmalıdır?

VENİZA Ürünleri Bay, Bayan ayırımı yapılmadan tüm saç tipleri için uygundur. Özellikle saç problemi olanlar VENİZA SAÇ ARTIŞINI DESTEKLEYEN BİTKİSEL ŞAMPUANIMIZI KULLANMALIDILIRLAR.Saçlarında problem olmayanlar ise Veniza sarımsaklı şampuanımızı kulanmalıdırlar.ki problem oluşmadan tedbir almak oldukça mantıklı hareket olacaktır.Ayrıca VENİZA Şampuanla yıkanmış saçlarınızı daha çok seveceksiniz ve fark edileceksiniz.

2.VENİZA Ürünleri Bakanlık onaylı mıdır?

Veniza ürünlerinin T.C Sağlık Bakanlığına Bildirimleri yapılmış Bakanlık Onaylı Tesislerde itinayla üretilmektedir.Güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

3. VENİZA Ürünleri Saç Dökülmesini Durdurur mu?

Saç dökülmesi, dökülen saçınızın yenilenen saçınızdan fazla olmasıdır.Bilinen iki nedeni vardır BÜNYESEL NEDENLER: Stres,hastalık,kötü beslenme,genetik,yaşlılık gibi ÇEVRESEL NEDENLER : Saça ve derisine bulaşan kimyasallar,toksikler,aşırı yağlanma ,hava kirliliği gibi Sağlıklı bir insanda normal olarak 50 ila 100 arasında saç teli dökülür ve yerine yeni saçlar gelir bu bir döngüdür.Yukarıda sayılan etkenler dökülmeleri tetikler ve çoğaltır ve yaş farkı gözetmeksizin sorunlar başlar VENİZA Şampuan ürünleri düzenli ve uygulama şartlarına uygun kullanıldığı takdirde ilk kullanımdan itibaren bu döngüyü doğal şartlarına uygun hale getirmeye yardımcı olur.

4.VENİZA Şampuanları Yeni Saç Oluşumunda Etkili midir ?

Veniza şampuanları öncelikle saç dökülmesini çok kısa sürede durdurup,saç deri ve saç foliküllerini eşsiz VENİZA Formülü ve saç üzerinde etkili bitkisel yağlarla destekleyerek saçtaki kan dolaşım sistemini harekete geçirip,uyuyan hücrelerin uyanmasını etkili şekilde yardımcı olur. Böylece ilk üç ay içinde saç oluşumunu etkileyecek bünyesel bir rahatsızlığınız yok ise yeni saç oluşumu başlamaktadır. Yeni saç oluşumunda hormon yapısı önemli olup genç yaşta olanlarda bu süre daha erken başlamaktadır. Unutulmamalıdır ki saç kayıpları bir günde oluşmamaktadır, değişik nedenlerle ayları,yılları kapsamaktadır. VENİZA ŞAMPUANLARI öncelikle saçınızı foliküllerinden başlayarak doğal döngüsüne getirerek onaracak,besleyecek,koruyacak,yeni saç oluşumlarına yardımcı olacaktır. Sorunlu saç yapılarında sabırlı olunması ve düzenli kullanılması tavsiye edilir.

5. VENİZA ŞAMPUANLARI NI Kullanırken Vücudumuzun Diğer Bölgelerinde Kıllanma Artar mı ?

VENİZA ŞAMPUANLARI vücudunuzun saç dışındaki bölgelerini uygulanmasında sağlık açısından bir problem yoktur. Fakat Kaş,Koltuk altları,Sakal,gibi kıllanmanın yoğun olduğu bölgelerde kullanılmamalıdır. Bu bölgelerdeki kıl yapısını güclendirecek ve artıracaktır.

6.VENİZA ŞAMPUAN Saçların Daha Hızlı Uzamasında Etkili midir?

Veniza şampaunları besleyici, onarıcı,uyarıcı ve diğer etkileri nedeniyle saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olur.

7.VENİZA ŞAMPUAN Kullanırken Saç Derisinde Kepeklenme Olur mu?

VENİZA bitkisel şampuan kullanırken ilk günler kepeklenme oluyor hissine kapılabilirsiniz bu bir kepeklenme değildir saç derinizdeki ölü deri hücrelerinin yenilenmesi var ise yara ve aknelerin kuruması sonrasında atılan deri hücreleridir süreç tamamlandığında kısa bir süre sonra bitecektir.

8.VENİZA ŞAMPUAN Kullanırken Saç Diplerinde Kaşıntı Olur mu?

Veniza şampuan ilk kullanımınızda başınızın özellikle sorunlu bölgelerinde hafif karıncalanmalar ve tatlı bir kaşıntı hissedeceksiniz bu etki belirli bir süre sonra (10-15 dk) yerini belirgin bir rahatlamaya bırakacaktır. Nedeni ise toksinlerin atılması ve kan dolaşım sisteminin harekete geçmesidir. Özellikle sorunlu saçlarda diğer zamanlarda da kaşıntılar olacaktır, Kaşıntı olması iyiye yönelik bir tepkidir. Nasıl ki vücudumuzda bir yara iyileşirken kaşınma olursa saç, dibindeki kaşınmalarda aynı işareti verir.

9.veniza şampuanı Kullanmaya Başaldığımda Neden Dökülmem Arttı ?

Nadirde olsa bazı kişilerde kullanmaya başladığında dökülmeler artabilmektedir. Ölü olduğu halde tutunmuş vaziyette duran saçların temizlenmesinden kaynaklanmaktadır. Belirli süre sonra kesilecektir. Ürünleri kullanmaya devam ediniz.

10.Veniza Şampuanı Başımda 2 Dk Bekletmem Önemli midir?

Yapılan anketlerde şampuan kullanıcılarının başlarını yıkarken yaklaşık 30 sn şampuanı kafalarında tuttukları tesbit edilmiştir.VENİZA Şampuan içerik olarak etkili VENİZA Formülünün yanı sıra saç üzerinde etkili bitkisel yağları ve birçok etken maddeyi bünyesinde bulunduran SLES ve SLS Free olan üründür.VENİZA Şampuanı başınızda bekletmeniz arttıkca,alacağınız sonuçların kalitesi ve göreceğiniz faydalar artacaktır.

11-VENİZA ŞAMPUANI NI Boyalı Saça Kullanabilir miyim?

Veniza şampuanı kuvvetli arındırıcı etkisi ve kimyasallara karşı tepkisi nedeniyle özellikle niteliksiz saç boyalarında yapılan testlerde saçın boyanmasından itibaren en az sekiz gün geçmesi gerekmiştir. Nadirde olsa yaşadığımız bu tepkiden dolayı özellikle saçın boyanmasından itibaren sekiz gün beklenilmesini tavsiye etmekteyiz.

12.VENİZA ŞAMPUAN I Kullanma Süresi Nedir ?

VENİZA ŞAMPUAN I kullanım süresi yaklaşık 60 gündür. Kısa saçlarda bu süre daha uzamaktadır.

13.VENİZA Şampuanda Diğer Şampuanlar Gibi Köpürme Olur mu?

VENİZA Şampuan yoğun bir üründür. SLES ve SLS Free dir. PH 5.5 dir çok az bir ürünle saçlarınız temizlenecek ve arındırılacaktır. Köpürme yumuşak kremsi bir kıvamda gerçekleşir, çok köpürme beklenmemelidir bu arınma işlemini yapmadığı anlamına gelmez. Veniza Şampuanı masajla saç derinize ve saçlarınıza yedirmeniz ve beklemeniz yeterlidir.

14.VENİZA ŞAMPUAN NIN Sonuçlarını Ne Zaman Göremeye Başlarım ?

VENİZA ŞAMPUAN NIN etkilerini ilk kullanımdan itibaren görmeye başlarsınız. Sonuçların görülmesinde ise düzenli kullanım,yaş,hormon yapısı,saç derisinin yapısı ,beslenme alışkanlıkları ve düzenli beslenme,hastalık gibi bünyesel nedenler sonuçların görülmesi zamanlamasını etkileyecektir.

15.Veniza Ürünleri İlaç mıdır ?

Veniza şampuan İlaç Değildir Saç kök ve deri hücreleri için geliştirilen ve kullanılan yan etkileri olabilen ilaçlara doğal destekleyici bir alternatiftir


SAÇ ARTIŞINI DESTEKLEYEN ŞAMPUAN

Ürün Kodu: Saç artışını destekleyen 250 ml

Fiyat: 24.90 TL

1 puan
  Listeme ekle  
SAÇ ARTIŞINI DESTEKLEYEN ŞAMPUAN VENİZA SAÇ ARTIŞINI DESTEKLEYEN BİTKİSEL ŞAMPUAN Veniza Şampuan ın özel formülünün yanı sıra Isırgan Otu,Biberiye,Buğday,Defne,Çay Ağacı,jojoba, Sarımsak, Kekik yağları gibi...[detaylı bilgi]